Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Blizocin - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 50/2 w Blizocinie, w pobliżu Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Strzelce

Strzelce(Blizocin + 15 km)

305 000 zł3 200 m² 95,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy urokliwie zlokalizowany teren z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Całość ma powierzchnię 5400m2, geodezyjnie składa się z dwóch działek 2200m2 oraz 3200m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolejowa

Krośnice(Blizocin + 19 km)

1 500 000 zł6 317 m² 237,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren 6317 m | mpzp 2023 | możliwość wydzielenia działek | krośnice 6 317 m2 / 28 mieszkań / 2 200m2 / Pow. działki / Planowana liczba lokali / Potencjał pum / Na sprzedaż kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Strzeszowska

Wisznia Mała(Blizocin + 16 km)

850 000 zł6 600 m² 128,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego działka rolna, sąsiadująca z osiedlem domów jednorodzinnych. Otoczenie nieruchomości: idealnie skomunikowana, 3 km wjazd do drogi ekspresowej S5,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wyszyńskiego

Osolin(Blizocin + 22 km)

239 000 zł1 898 m² 125,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka zagrodowa z możliwością budowy objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona we wsi Osolin (gmina Oborniki Śląskie). *7km do Obornik Śląskich działka -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 296 m² 77,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki budowlane położone w miejscowości Bukowice (gmina, krośnice, powiat milicki). Działki położone przy drodze gminnej połączonej prostopadle z drogą główną.

Szczegóły ogłoszenia

155 520 zł1 296 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Wszemirów

Wszemirów(Blizocin + 11 km)

8 000 000 zł35 930 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa Mpzp: przemysłowa Obszar w Specjalnej Strefie Ekonomicznej 3 min do Trasy S5 Auta ciężarowe bez ograniczenia wagowego Dopuszczalna zabudowa na poziomie 80% Zabudowa biurowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Golędzinów

Golędzinów(Blizocin + 20 km)

196 000 zł1 300 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana w Golędzinowie (gm. Oborniki Śląskie) 1300m2 zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza woda prąd przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kopaszyn(Blizocin + 15 km)

139 000 zł1 409 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Kopaszyn na Dolnym Śląsku, w gminie Prusice, w powiecie trzebnickim. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Blizocin

Blizocin,dolnośląskie

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w okolicach Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Trzebicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Blizocin

Blizocin,dolnośląskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szewce

Szewce(Blizocin + 22 km)

1 450 000 zł4 000 m² 362,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szewce to prężnie rozwijająca się miejscowość położona na północy Wrocławia. Działka położona przy głównej trasie, w drugiej linii zabudowy. Dojazd częściowo droga szutrowa, utwardzona.