Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Blizocin - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 50/2 w Blizocinie, w pobliżu Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

949 000 zł90 m² 10 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

** dom na sprzedaż - domaszczyn - zapraszamy na prezentacje ** Na sprzedaż, dostępny od zaraz kameralny dom z uroczym ogródkiem - idealna opcja dla niedużej rodziny lub pary 90 m 2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 200 m² 95,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy urokliwie zlokalizowany teren z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Całość ma powierzchnię 5400m2, geodezyjnie składa się z dwóch działek 2200m2 oraz 3200m2;.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 417 m² 261,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w Wiszni Małej - łącznie 1417 m2, spokojna okolica Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1417 m2, położone w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wola Przybysławska(Blizocin + 23 km)

990 000 zł156,50 m² 6 325,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Oferta sprzedaży przestronnego domu położonego w Woli Przybysławskiej, gmina Garbów. To propozycja idealna dla tych, którzy pragną spokoju, otaczającej natury i przestrzeni. Dom leży na.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 000 zł180 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny Oleśnica - Dobroszyce. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 18 ha z planem miejscowym o szerokim dopuszczeniu produkcji uciążliwej. W bliskim sąsiedztwie działki,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 200 m² 267,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Pierwoszów gm Wisznia Mała Parametry działki Powierzchnia: 1200 m , prostokątny kształt. Media dostępne w drodze: wodaprąd Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Agent prowadzący: svitlana luts Tel:   Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 197 m² 417,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakład mechaniki samochodowej oraz autokomis w bardzo dobrej lokalizacji w Prusicach, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5. Teren ok. 5.500 mkw. ogrodzony, monitorowany - cztery hale plus.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Blizocin

Blizocin,dolnośląskie

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w okolicach Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Trzebicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Blizocin

Blizocin,dolnośląskie

80 000 zł78 m² 1 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom do remontu o powierzchni 78m2. Działka 33ary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Blizocin

Blizocin,dolnośląskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Świerkowa

Prusice(Blizocin + 14 km)

154 000 zł851 m² 180,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których codzienność zwalnia tempo - ale dostęp do większych miast pozostaje w zasięgu kilkunastu minut. Takie właśnie są Prusice - kameralna, dobrze zorganizowana.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij